ایران دهکده
021 46 01 39 23

پارک ژوراسیک استانبول

شهر استانبول یکی از مقصدهای مهم گردشگری می‌باشد که سالانه مسافران زیادی را به خود جذب می‌کند که در این بین خانواده‌هایی که دارای فرزند هستن و کودک به همراه خود دارند به دنبالتفریحاتی برای کودکان و نوجوانان خود هستن که ما در این مطلب سعی می‌کنیم یکی دیگر از تفریحات استانبول را به شما معرفی کنیم.

 

 

پارک ژوراسیک در سال 2011 در منطقه‌ی وسیعی در نزدیکی مرکز خرید فروم ساخته شده است. ژوراسیک یک فضای تفریحی و آموزشی دارد و جز بهترین پارک های دنیا می باشد.در این مرکز تفریحی می توانید انواع دایناسورها، اسکلت دایناسورها و حتی آناتومی تغذیه آنها آشنا شوید و نزدیک مشاهده کنید. در این مجموعه تفریحی انواع رستوران‌ها و کافی شاپ قرار دارد که اگر کودکان خسته شدند و یا گرسنه شدند می توانید از این خدمات استفاده کنید، از دیگر سرگرمی های ژوراسیک لند سینما 6 بعدی می باشد که جز بزرگترین و مجهزترین سینماهای استانبول است.پارک ژوراسیک دارای جلوه‌های ویژه‌ی لیزری است که از جذاب ترین قسمت های پارک برای مسافران تور استانبول می‌باشد.

آدرس ژوراسیک پارک: استانبول، بایرام پاشا، مرکز خرید فروم استانبول، ژوراسیک لند

 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.