ایران دهکده
021 46 01 39 23

مکان های تفریحی ناشناخته شده در استانبول

در شهر توریستی استانبول مکان‌های تفریحی بسیاری وجود دارد که تنها تعدادی از آن‌ها برای مسافران توراستانبول شناخته شده است به همین دلیل ما در اینجا تعدادی از این مکان‌های تفریحی که بسیار هیجان انگیز است و قطعاً لذت سفر شما را دو چندان می‌کند معرفی خواهیم کرد.

LEGOLAND ISTANBUL

با میلیون ها آجر LEGO زیر یک سقف LEGOLAND استانبول ساخته شد. این مکان به ایده آلی برای سرگرمی،خلاقیت و تخیل برای کوکان تبدیل شده است. در واقع یکی از بهترین تفریحاتی که در تور استانبول برای کودکان وجود دارد غرق شدن در دنیای لگوهای هیجان انگیز و متنوع لگولند می‌باشد.هر تصور و ایده‌ای که کودکان و حتی نوجوان‌ها مایل به تجربه‌ی آن باشند در لگولند برایتان فراهم می‌شود.از ساخت موشک‌های ماموریت فضایی،سوار شدن بر ارابه پادشاهی،تماشای فیلم‌های 4D و.......

برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

آدرس LEGO LAND استانبول : Kocatepe Mahallesi, Paşa Cd 5/5, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey 

FUNLAB ISTANBUL

FunLab استانبول در مرکز خرید معروف جواهر که بزرگترین مرکز سرگرمی خانوادگی در اروپا و یکی از بهترین مراکز خرید در استانبول است،قرار دارد.این مکان به شما طیف گسترده‌ای از سرگرمی‌ها را در قالب وسایل بازی،تئاتر،همایش و جشن‌های گوناگون میدهد.FunLab در واقع مانند یک شهربازی گسترده با امکانات بیشتری است. که میتوانید در آن اوج سرعت و هیجان را در کوسه دیوانه که با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت به ارتفاع 25 متر می‌رود امتحان کنید لذت ببرید و یا حتی بر اساس رده بندی سنی و میزان سرعت و هیجانی که مایل هستید هر کدام از دیگر بازی‌ها را امتحان کنید.برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

FunLab

آدرس funlab در تور استانبول:19 Mayıs Mahallesi, 19 Mayıs Mh., Cevahir AVM, Büyükdere Cad. No:22, 34400 Şişli/İstanbul, Turkey

VIALAND ISTANBUL 

جاذبه و تفریح دیگری که خیلی از توریست‌ها از جمله ایرانی‌ها از وجودش بی‌خبرند شهربازی ویالند یا دیزنی لند استانبول است.که بمب خنده،هیجان و شادی را می‌تواند برایتان فراهم آورد.ویالند جزء بزرگترین شهربازی‌های استانبول است که در ترکیه آن را دیزنی لند میشناسند.این شهربازی مجموعه‌ای از بهترین و مجهزترین وسیله‌های بازی و سرگرمی را داراست.در کنار این شهربازی یک مرکز خرید بی نظیری برای علاقه‌مندان وجود دارد که می‌تواند ادامه‌ی روز شما را به خود اختصاص دهد.برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

آدرس ویالند استانبول:Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No:11, 34065 Eyüp/İstanbul, Turkey

بازی فرار از خانه خون آشام استانبول 

یکی از بهترین تفریحات هیجانی در استانبول،بازی فرار از خانه خون آشام در استانبول است.این محیط برای کسانی که ناراحتی قلبی دارند و یا جرات هیجان و ترس زیاد را ندارند اصلا توصیه نمی‌شود.بازی مهیج خون آشام در واقع دور کردن بازیکنان از زمان واقعی و بردن آن‌ها به زمان و دنیای خون‌آشام‌ها می‌باشددر تور استانبول می‌باشد.در این بازی شما در خانه‌ی خون‌ آشام با موجودات ترسناک و تاریک رو به رو هستید.بازی خانه خون آشام درست از لحظه‌ی ورورد شما شروع می‌شود.برای آشنایی بیشتر اینجا کلیک کنید.

خانه خون آشام استانبول

 

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

برخی لینک‌های مرتبط به تورهای ایران دهکده:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.