ایران دهکده
021 46 01 39 23

باشگاه سحر و جادو استانبول

باشگاه سحر و جادو در استانبول میتواند برای مسافران تور استانبول لحظه‌های شگفت انگیز را در فضایی دلپذیر ایجاد کند.اجرای های باور نکردنی و شگفت انگیز در این کلاب شما را متعجب خواهد کرد.این سحر و جادوها به قدری شگفت‌انگیز هستند که تا مدتها در حافظه‌ی شما قرار می‌گیرد.

در این کلاب شما میتوانید سحر و جادو را در دستان خود و با چشم خودتان ببینید و از این سرگرمیه عالی لذت ببرید قطعاً کلاب جادویی یک شب شگفت انگیز را برای شما رقم میزند.فضای این کلاب به صورت سرپوشیده و با 15 صندلی در نزدیک اجرا کننده‌ها و یا در دستان و تحت نظرتان صورت می‌گیرد.علاوه بر جادوهای مختلف در این کلاب نمایش‌های کلاسیک هم اجرا میشود.

باشگاه سحر و جادو

باشگاه سحر و جادو

برای رفتن به کلاب باید از قبل به صورت آنلاین بلیط تهیه کرده و 30 دقیقه قبل از نمایش آنجا باشید.همچنان میتوانید پس از نمایش، دیداری با برخی از هنرمندان این نمایش‌ها داشته باشید و تجربه ی فراموش نشدنی این تئاتر سحرآمیز کوچک را با آنها در قالب عکس ثبت کنید. 

باشگاه سحر و جادو 

باشگاه سحر و جادو

 

 

برای مشاهده نرخ تور استانبول اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.