ایران دهکده
021 46 01 39 23

کشتی کروز استانبول

کشتی کروز بین دو قاره اروپا و آسیا در تنگه بسفر قرار دارد.این کشتی بینظیر محلی برای شادی ، پایکوبی ، رقص‌های محلی و موسیقی‌های زیبا ترکی و بین‌المللی و کی از کلاب های استانبول می‌باشد.کروز ساعت 7 بعد از ظهر از اسکله به سمت آبهای روان و آرامش بخش بسفر حرکت کرده و تا ساعت 3 صبح به گشت وگذار در بسفرمی‌پردازد.کشتی کروز ویووی بسیار زیبایی از کاخ‌های عثمانی مخصوصا در شب دارد که هر بیننده‌ای را محو عظمت آنها،شکوه و قدرت عثمانی میکند.

کشتی کروز

کشتی کروز

در واقع صعود روی یک کشتی تفریحی لوکس در کرانه‌ی دریای سیاه و عبور از بناهای تاریخی معروف استانبول در طول مسیر یکی از بهترین گردش‌ها و تفریحات استانبول را برای مسافران وگردشگران در تور استانبول رقم میزند.نکته‌ی جالبی که در مورد کشتی کروز وجود دارد این است که فقط مخصوص افراد ثروتمند نیست و هر فردی با هر توان مالی میتواند از این تفریح لذت بخش و هیجان انگیز لذت ببرد.امکان دیگری که کشتی کروز به گرداشگران میدهد اقامت در آن به جای هتل می‌باشد که هزینه‌ی آن بسیار پایین تر از اقامت در هتل است.

کشتی کروز

 از جمله سرویس‌ها و خدماتی که کشتی کروز در طول این تور یک روزه در اختیار مسافران خود قرار میدهد غذاها و نوشیدنی‌های متنوع،ساعت‌های طولانیه جشن وشادی و همچنین استفاده از فضاهای دلنشین با ویووی زیبا در کنار خانواده می‌باشد.یکی از بهترین زمان‌هایی که میتواند در توراستانبول کشتی کروز را انتخاب کنید لحظات شاد سال نو می‌باشد که بی‌رقیبترین جای ممکن در تحویل سال نو است.

کشتی کروز

 کشتی کروز

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.
نظرات شما
محمدرضا رضایی
  1398-03-19, 15:02:16
0
0
تور برای مرداد ماه ۹۸
از تاریخ ۱۶ مرداد تا ۲۲ مرداد
هتل خوب نزدیک تکسیم
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.