ایران دهکده
021 46 01 39 23

دوچرخه سواری در استانبول

مسیر های دوچرخه سواری در ترکیه به خوبی کشور های اروپایی نیست ولی با این حال مسیرهای ویژه‌ای برای دوچرخه سواری دارد که در تور استانبول خود می توانید این مسیر ها را برای یک دوچرخه سواری آرامش بخش امتحان کنید.در مطلب زیر چند مسیر معروف برای دوچرخه سواری در ترکیه را به شما معرفی می کنم.

بویوکادا

ار بهترین محل ها برای دوچرخه سواری در ترکیه است  که می توانید در یک مسیر ساحلی ساعاتی را در نهایت آرامش و سکوت به دوچرخه سواری بپردازید و رکاب بزنید در این محل حتی اگر دوچرخه شخصی نداشته باشید می توانید از محل های مخصوص دوچرخه کرایه کنید و به تفریح بپردازید.

 

کاپادوکیه

منطقه‌ی باستانی کاپادوکیه در قسمت مرکزی ترکیه  قرار دارد که در این منطقه کوهستانی می توانید به دوچرخه سواری بپردازید و از آرامش محیط  و طبیعت بکر لذت ببرید در این منطقه مسیر پیاده روی هم نیز موجود است.با خرید تور استانبول می توانید به این طبیعت گردی ها هم بپردازید.

شبه جزیره‌ی Kapıdağ

ترکیه در شهر اردک در نزدیکی دریای مرمره مسیری ویژه ای برای دوچرخه سواری قرار دارد که مسیری به طول 95 کیلومتری قرار دارد که می تواند تجربه دوچرخه سواری لذت بخش در نزدیکی دریای مرمره را برای شما رقم بزند همچنین می توانید  لذت شنا کردن در مرمره را نیز تجربه کنید اگر با تور استانبول با این کشور سفر کردید برای ورزش دوستان پیشنهاد ویژه ای می باشد.

شبه جزیره فتیه

مسیری نسبتا کوتاه تر در نزدیکی دریای اژه که می تونید با دوچرخه سواری در مسیری به طول 18 کیلومتر که در جنوب غرب ترکیه قرار دارد از طبیعت و سواحل دریای اژه نهایت استفاده رو ببرید چراکه  این مسیر یکی از زیباترین مسیر ها برای دوچرخه سواری است سفر به کشور ترکیه با تور استانبول می تونه برای ورزش دوستان هم هیجان انگیز باشه.

سواحل آنتالیا

اگر  با تور های ترکیه به آنتالیا و سواحل دیدنیش سفر کرده اید می‌توانید در مسیر های که برای دوچرخه سواری دارد به دوچرخه سواری بپردازید.در آنتالیا بیشتر از 80 مسیر ساحلی و کوهستانی برای دوچرخه سواری قرار دارد که واقعا برای دوچرخه سواری منطقه ی بینظیری است.یکی از بهترین مسیرها به طول 21 کیلومتر با پستی و بلندی های هیجان انگیز در منطقه‌ی کنالیتی آنتالیا است.

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.