ایران دهکده
021 46 01 39 23

سرمایه گذاری در گرجستان

برای سرمایه گذاری در هر کشور باید به خیلی از عوامل توجه کنید خیلی از افراد طی سفرهای که با تور گرجستان داشته اند وبررسی شرایط و عوامل محیطی و اقتصادی به این نتیجه خواهند رسید که آیا سرمایه گذاری در گرجستان آینده ای خواهد داشت یا نه؟ما در این مطلب سعی می‌کنیم اطلاعات در اختیار شما قرار دهیم که به بتواند شما را در سرمایه گذاری در گرجستان راهنمایی کند:

1-جمعیت کشور:طبق آمار تخمین زده شده حدود 4.6 میلیون نفر است که به طبع جمعیت کم آن در آن درخواست ها کم تر است بنابراین اگر کشوری 20 میلیون نفر جمعیت داشته باشد امکان اینکه سرمایه گذاری موفقیت آمیز تری باشد خیلی بیشتر است بنابراین جمعیت یک کارکتر مهم در سرمایه گذاری است.

2- درآمد سرانه کشور:درآمد سرانه کشور در حقیقت میزان قدرت خرید مردم است و هرچقدر سرانه درآمد بیشتر باشد قدرت خرید مردم بیشتر است و در نتیجه سرمایه گذاری دارای آینده ی درخشان تری است چون یکی از دلایل سرمایه گذاری در هر زمینه جمعیت کشور و قدرت خرید این جمعیت است در گرجستان سرانه درآمد مردم 2000دلار آمریکا می باشد که در مقایسه با درآمد سرانه خود مردم کشور آمریکا که 10000 دلار است تقریبا میزان کمتری است.

3-مسافت کشور گرجستان تا ایران:به طور کلی برای هرشغل و وظایفی مسیر کوتاه تر جزء مزایا محسوب می شود و حال اینکه ما بخواهیم سرمایه گذاری در کشور دیگر داشته باشیم این نیز مسئله مهمی است که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.گرجستان کشوری نزدیک از نظر مسافتی به ایران است و پرواز حدود یک ساعت و نیم دارد و در زمان کمی این مسافت طی می شود و حتی می توان از طریق وسایل نقلیه زمینی به گرجستان سفر کرد.

در کشور گرجستان انواع هتل ها، مرکز خرید، رستوران ها و تفریحات شبانه وجود دارد که سرمایه کذاری در این زمینه هم می تواند پیشنهاد مناسبی باشد.

حال با توجه به توضیحات بالا به این نتیجه می رسیم که کشور گرجستان برای هر نوع سرمایه گذاری مناسب نیست ولی در چند سال اخیر صنعت گردشگری در این کشور بسیار پیشرفت کرده است و در سال شاهد برگزاری تور گرجستان بسیاری هستیم که برای بررسی شرایط موجود می توانیم با استفاده از تور گرجستان آژانس ایران دهکده به راحتی به بررسی موضوع بپردازیم.

 

برای مشاهده نرخ تور تفلیس گرجستان اینجا کلیک کنید

فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.



برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.