ایران دهکده
021 46 01 39 23

بازار پل خشک تفلیس

بازار پل خشک

اگر در تور گرجستان خود قصد خرید دارید دیدن این بازار محلی و گشت و گذار در آن را به شما پیشنهاد می کنم.بازار خرده فروشی یا دست فروش‌های پل خشک یک مکان توریستی که بسیاری از گردشگران تور گرجستان، در صورتی که از زمان این بازار اطلاع داشته باشن از اون دیدن می‌کنند. برای اون دسته از گردشگرانی که علاقه به جنس های قدیمی و آنتیک و جمع کردن کلکسیون دارن پیشنهاد خیلی خوبیه در این بازار انواع جواهرات، ساعت های قدیمی، نقشه ها، کتاب‌های گرجی و...پیدا میشه.

حتی ممکنه در این بازار چیز های منحصر به فردی که تنها یک یا چند نمونه در دنیا وجود دارد را در این بازار پیدا کنید.این بازار به صورت دستفروشی است ینی اجناس بر روی پارچه ای که بر روی زمین پهن شده است قرار می‌دهند و گاه فروشندگان به توریست ها قیمت‌های بالاتری می‌گویند.

برای گردشگران تور گرجستان که علاقه به دیدن این بازار دارن باید در زمانی که آب و هوا مساعد است آخر هفته ها از ساعت 10صبح تا 17 به این مکان مراجعه کنند.ولی اگر علاقه به اینگونه بازار ها ندارید می توانید از دیگر مرکز خرید های گرجستان دیدن کنید.

 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.