ایران دهکده
021 46 01 39 23

چرا به گرجستان سفر می‌کنیم؟

چرا به گرجستان سفر می‌کنیم؟

تور گرجستان مقصد بسیاری از ایرانی‌ها برای تعطیلات و گذراندن اوقات فراغت خود می‌باشد و اینکه چرا گردشگران علاقه‌ی بسیاری به دیدن این کشور را دارند در مطلب زیر به شما توضیح داده می‌شود.

1طبیعت بی‌نظیر گرجستان

این طبیعت بکر را شاید بشود هرجایی پیدا کرد ولی آب و هوای تازه و بکری که  گرجستان دارد میتواند یکی از دلایل علاقه‌ی گردشگران برای دیدن این کشور می‌باشد صبح روزی که برای اولین بار کوه های قفقاز رو دیدم از دیدن این طبیعت بی نظیر شگفت زده شده بودم  و آرامش محض در این طبیعت دیدنی حکم فرما بود و فقط  خورشید و کوه خودم.تور گرجستان با این آرامش واقعا لذت بخش بود

2 مردم آن در قلب شما جای می گیرند

مردم گرجستان مردمی بسیار خون گرم هستند که اکثر گردشگران تور گرجستان بر این باورند که مردم گرجستان بسیار انسان‌های خوش اخلاق و مهربانی هستند.

 3 بازار های کوچک محلی جالب

میوه،سبزیجات تازه و معطر،نان‌های محلی،گوشت و.... در بازارهای سنتی آن موجود است و جالب این است که که برچسب قیمت بر روی محصولات وجود ندارد و برای کسب اطلاع از قیمت باید از خانوم های فروشنده که گاه خوش اخلاق و گاه عصبی و بیحوصله هستند طرف باشید.گردش در این بازارها و استفاده از سبزیجات تازه و بازرچه های سنتی و محلی یکی از دستاوردهای تور گرجستان است برای کسانی که نظیر بازارهای محلی اینچنینی را ندیده اند.

 

 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2021 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.