ایران دهکده
021 46 01 39 23

حراج فصلی استانبول + نظرات مسافران

یکی از دلایل رونق تور استانبول در زمستان، تخفیف‌های ویژه‌ای است که برند‌های معتبر در این فصل می‌گذارند که اکثرا بخاطر سال نو میلادی است که مشتریان و مسافران تور استانبول می‌توانند بهترین خریدهارو انجام بدن و این تخفیفات در همه‌ی مراکز خرید‌های استانبول وجود دارد.

حراج های زمستونیه استانبولی‌ها

همونطور که می‌دونید آخرای هرفصلی لباسای همون فصل رو حراج میزنن و براش تخفیف میذارن. مثلا در ترکیه توی مناسبت هاشون تخفیف های خوبی دارن که نباید از دستشون داد‌، مثلا یه زمان خاصشون برای تخفیف هاشون از وسطای ماه دسامبر شروع میشه و حتی این تخفیف هاشون تا 50درصد هم میرسه!

حراج های تابستانه استانبولی‌ها

توی تابستون،حراج های خوبی دارن که زمان شروعش ازاول ماه ژوئن شروع میشه که اگر تو این زمان برید برای خرید خیلی خیلی جلو میفتید و چیزای خوبی گیرتون میاد و یه نکته دیگه اینه که اگر سعی کنید همون اوایل حراج ها چه توی زمستون و چه توی تابستون، ازتخفیف ها استفاده کنید خیلی بهتره چون سایزهایی که هستن مثل لارج و مدیوم زودتر فروش میرن و زودتر تموم میشن پس سعی کنید همون اوایل تخفیف‌ها خریدتون رو انجام بدین. تور استانبول با این تخفیفات ویژه می‌تونه خیلی جذاب باشه.

 

 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.