ایران دهکده
021 46 01 39 23

در تور استانبول از کجا؟چی بخریم؟ +نظرات مسافران

مراکزخرید ارزان استانبول:

خرید یه بخش خیلی بزرگی توی سفرهامونه، ازاون مهم‌تر اینه که بدونین به جایی که سفرمی‌کنید، امکان یه خرید خوب رو داره یا نه، یا اینکه ازکجا و ازکدوم مرکز خرید میتونید باقیمتی ارزون و خوب خرید کنید! که ما برای گردشگرای توراستانبول یه سری مرکزخرید ارزون و خوب رو معرفی میکنیم تا بهتر بتونید ازسفرتون به استانبول و خریدتون راضی باشید...!

مرکزخرید بی اوغلوایش در منطقه تکسیم

حتما اگرمسافر استانبول باشین اسم این مرکزخرید به گوشتون بارها خورده که ازیکی ازبهترین مراکز خرید ارزان توی استانبول و لباس های مارک دار معروف و بین المللی رو با بهترین قیمت برای توریست های استانبول فراهم کرده.

 مهین: من واقعا ازاین مرکزخرید راضی هستم چون هم ارزونه و همه اقشار میتونن خریدکنن هم اینکه هر مارک معروفی که بخواین رو داره.

عالیه: باسلام از اینکه این مرکزخرید رو برای خریدکردن انتخاب کردم راضی هستم. مرکز خرید بی اوغلوایش هم مدرن و شیک و هم اینکه میشه دست پر ازمغازه ها برگشت.

 

 مرکزخرید ترکوز پاساژ درمنطقه تکسیم

 این مرکز خرید هم یکی دیگه از مراکز خرید ارزون استانبوله که توی خیابون استقلال هستش که قیمت اجناس توی این مرکزخرید حدودا از3.5 لیره تا 20 لیره هست که میشه گفت برای هر کسی قابل قبوله و میشه خرید کرد. انواع لباس های مردونه و زنونه خوب و با کیفیت داره.

الهه:من خودم از این پاساژ خرید داشتم و همه چیزعالی بود. درست همونجور که تحقیق کرده بودم قیمت جنس ها عالی و باکیفت بودن لباس هاشونم واقعا خوب بود.

راضیه:باسلام میخوام بگم که مرکزخرید ترکوز پاساژ از بهترین و ارزونترین مراکزخرید توی استانبول و خیالتون ازبابت قیمت لباس ها و جنسشون راحت باشه. من خودم دست پر از این مرکزخرید اومدم بیرون.

احمدی: باسلام درمورد مرکز خرید ترکوز باید بگم که قیمت ها خوب و مناسب بود اگر نزدیک منطقه تکسیم اقامت داشته باشین خیلی به صرفه هستش که از ترکوز خریدکنید.

پاساژ سینان درمنطقه بشیکتاش

این پاساژ هم از بهترین مارک ها رو براون داره که صدالبته با قیمت ارزون! یعنی این مرکز خرید هم از ارزون ترین مراکز خرید استانبول توی منطقه بشیکتاش که میتونید مارک های تایشاپ، براشکا و...ازاین پاساژ خریداری کنید.

طاهری: باسلام برای خانوم ها توی سفر مخصوصا توراستانبول، خرید اولین دغدغه هستش که ازکجا بخرن و چی بخرن؟ من که به خانوم های عزیز توصیه میکنم اگر توریست استانبول هستین، پاساژ سینان از ارزونترین مراکزخرید استانبول توی منطقه بشیکتاشه. حتما بهش یه سری بزنید!

میلاد: باعرض سلام من واقعا ازاین سایت تشکرمیکنم که اطلاعات خوبی رو دراختیارمون میزارن و پاساژسینان هم همونطور که گفته بودید هم مارک های خوبی داره و هم اینکه ارزون قیمت هستن.واقعا ممنونم ازتون!

شیدا: باسلام  پاساژ سینان لباس شب‌های قشنگ و قیمت مناسبی داره مخصوصا برای خانوم ها که اگر میخوان بدونن ازکجا بتونن یه لباس شب شیک و ارزون قیمت بخرن این پاساژمیتونه پاسخگوتون باشه شک نکنید.

سه شنبه بازار درمنطقه کادیکوی استانبول

 این سه شنبه بازارهم مثل بازارروز خودمون هستش که که میتونید ازش لباس های خوب و ارزون قیمتی تهیه کنید. البته استانبول سه شنبه بازارهای زیادی داره اما سه شنبه بازارکادیکوی ازمعروف ترینشونه.

مهدیه: باسلام من و مادرم هرسال توریست استانبول هستیم و هربارهم نمیشه ازمراکزخرید گرونشون خرید کرد برای همین سعی کردیم ارزونترینشونو پیدا کنیم که سه شنبه بازارکادیکوی رو پیدا کردیم و خیلی از جنساشون راضی هستم.

مهران: باسلام شاید با اسم سه‌شنبه بازار شوک بشین که چی میتونه داشته باشه اما واقعا اینطور نیست باید حتما برید و ببینید که چیزای خوبی داره.من خودم یه تیشرت خریدم که خیلی ازش راضی هستم.

لاله:باسلام من همیشه فکرمیکردم بازارهای روز چیزای به درد بخوری نداره اما سه شنبه بازارکادیکوی استانبول اصلا اینطورنیست و لباس های خوب و ارزون قیمتی داره.حتما به این بازار سر بزنید.

ایمانی: باسلام. من هر بار که توراستانبول میرم سعی میکنم از مراکز خرید ارزونشون خرید کنم. چون هم قیمتا مناسبه هم اینکه جنس لباس‌ها عالیه.

اوپرا اونور پاساژ درمنطقه کادیکوی استانبول

این هم یکی از ارزونترین مراکزخرید استانبول که گردشگرای توراستانبول برای خرید لباس‌های مارک‌دار قیمت مناسب ازاین مرکزخرید، خرید میکنن. حتما اگر توراستانبول داشتید این مرکزخرید رو سربزنید.

پریا:باعرض سلام! بنظرم پاساژ اوپرا ازارزونترین مراکزخرید استانبول و این به این معنی نیست که حتما چون ارزونه جنس خوبی هم نداره! اتفاقا برعکس و این مرکز خرید هم شیک هم لباس های مارک دار خوبی داره.

مهناز:من برای یکی ازدوستانم از این مرکز خرید یه روسری و یه بولیز خریدم که هنوزم که هنوزه دوستم از جنسشون راضیه و همیشه بهم میگه که ازکجاخریدم! من هم آدرس اوپرا اونور رو بهش دادم.


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.