ایران دهکده
021 46 01 39 23

رستوران‌های ایرانی که در تفلیس حتما باید امتحان کنید!

در این مطلب به معرفی چند رستوران ایرانی در تفلیس می پردازیم که به شما پیشنهاد می‌شود در تور تفلیس خود این رستوران ها را امتحان کنید.

1-رستوران پالز:

رستوران ایرانی پالز در قلب شهر تاریخی تفلیس قرار دارد و انواع غذاهای ایرانی، گرجی، پذیرای مهمانان خود می‌باشد و سعی دارد که غذاهایی یا بهترین کیفیت به مهمان خود ارائه دهد.اگر با تور گرجستان به تفلیس سفر می‌کنید حتما یک وعده غذایی را در این رستوران امتحان کنید.رستوران یکی از رستوران های برتر تفلیس به انتخاب مسافران است.

آدرس: 70, Kostava St, Tbilisi, Georgia

2- رستوران هزار و یک شب:

رستوران ایرانی هزار و یک شب در تفلیس انواع غذاهای ایرانی رو طبخ می‌کند.به ایرانی هایی که با تور تفلیس به این شهر سفر می‌کنند و براشون خیلی اهمیت داره که غذاها حلال باشه پیشنهاد می کنم رستوران هزار و یک  شب رو امتحان کنند و از خوردن و چشیدن طعم غذاهای این رستوران لذت ببرند.در این رستوران علاوه بر غذا، می‌توانید از شنیدن موسیقی ایرانی نیز لذت ببرید و در این رستوران هر شب نیز موسیقی زنده برگزار می‌شود.در تور تفلیس خود می توانید در برنامه های خود این رستوران را نیز در اولویت قرار دهید.

آدرس: تفلیس، خیابان لسلیدزه، شماره9

 

3-رستورانی آکوپاب:

رستوران آکواپاب جزء رستوران‌های با کیفیت تفلیس است که انواع غذاهای ایرانی، گرجی، را با کیفیت و تنوع بالا سرو می‌کند. محیط داخلی رستوران به روز و مدرن بوده و فضای دلپذیری را برای گذراندن وقت و صرف غذا  فراهم می‌کند.رستوران آکواپاب در راستای رضایت مشتریان نیز سرویس بیرون بر را نیز فراهم کرده است.اگر به دنبال نوشیدنی‌های اصیل ایرانی هستید می توانید آکواپاب را انتخاب کنید.تنوع نوشیدنی های این رستوران بسیار بالاس و انواع نوشیدنی های اصیل ایرانی و نوشیدنی های گرجی را دارد. در تور تفلیس خودتان حتما سرو غذا دراین رستوران جزء برنامه هایتان قرار دهید.

 آدرس: تفلیس، خیابان لسلیدزه (Leselidze st)، شماره 12

4- رستوران نایب:

رستوران نایب،رستوران نام آشنای ایرانی که اکثرا ایرانی ها این رستوران را می‌شناسند و غذاهای لذیذ آن را چشیده اند.حالا رستوران نایب در قلب گرجستان، شهر تفلیس قرار دارد و در مرکز شهر تفلیس قرار دارد. رستوران نایب طرفداران پروپاقرص بسیاری در بین ایرانی‌ها و حتی گرجستانی‌های،اروپایی‌ها،آمریکایی‌ها دارد. اگر با تور گرجستان به تفلیس سفر کردید و غذاهای رستوران نایب را امتحان نکردید اشتباه سختی را مرتکب شده‌اید. 

آدرس:Nayeb Restaurants Tbilisi
Freedom square # 12 Shalva dadiani


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2022 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.