ایران دهکده
021 46 01 39 23

سواحل نقره فام از جاهای دیدنی کیش

به راستی که جزیره‌ی کیش مروارید خلیج فارس است و این نام واقعاً برای این جزیره به دلیل ساحلی آرام،آسمان زیبای آبی،هوای تمیز و آرامش همیشگی آن صدق میکند.یکی از جاهای دیدنی کیش و همینطور شگفت انگیز جزیره کیش که در اکثر نقاط این جزیره به چشم میخورد سواحل نقره ای این جزیره است که به دلیل نوع خاکی است که در جزیره‌ی کیش وجود دارد.این نوع خاک که خیلی کمیاب است دارای نوعی ساخت مرجانی است و این خاصیت باعث درخشندگی این سواحل شده است.

سواحل نقره فام کیش

سواحل نقره فام کیش 

از دیگر جذابیت کیش میتوان به شفافیت آب دریا در این قسمت از جزیره اشاره کرد که به دلیل وجود مرجان‌هایی است که باعث تصفیه‌ی طبیعی آب این جزیره میشود و تا چند متر دورتر هم کف دریا را به راحتی مشاهده کرد.

سواحل نیلگون جزیره کیش

سواحل نیلگون جزیره کیش 

جزیره‌ی کیش دارای یکی از وسیع‌ترین سواحل است که مسافران در تور کیش میتوانند در همه‌ی نقاط جزیره از این سواحل استفاده کنند و از زیبایی آن لذت ببرند و فارغ از هیاهو به آرامش بپردازند.

آبزیان موجود در سواحل نیلگون جزیره کیش از دیگر جذابیت‌های این جزیره به شمار می‌آید.از جمله‌ این آبزیان میتوان به ماهی‌های تزئینی اشاره کردجذابیتی که این آبزیان برای مسافران تور کیش دارند این است که خودشان را از چشم تماشاگرانی که آنها را نگاه میکنند پنهان نمی‌کنند.

ماهیگیری در سواحل زیبای کیش 

سواحل جزیره کیش برای ماهیگیری بسیار مناسب است و انواع ماهی‌های مرغوب کشور از آبهای این جزیره صید می‌شود.اگر شما به ماهیگیری علاقه‌مند هستید پیشنهاد ما بهتون این است که در تور کیش حتماً همراهتان وسایل مورد نیاز ماهیگیری باشد تا بتوانید صید خوبی داشته باشید.زیرا در این جزیره اصلاً کوسه خطرناک وجود ندارد و بسیار برای ماهیگیری و ورزش‌های دریایی مناسب است.

ورزش های دریایی جزیره کیش

سفر به جزیره کیش با یک کلیک:

برای مشاهده نرخ تور کیش اینجا کلیک کنید.

فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.