ایران دهکده
021 46 01 39 23

هتل 5 ستاره کوروش کیش

 هتل 5 ستاره کوروش،اولین هتل خورشیدی زیبا و فول امکاناتی که در جزیره‌ی کیش واقع شده است.

هتل کوروش در زمینی به مساحت تقریبا 100 هزار متر ساخته شد.هتل 5 ستاره کوروش دارای 23 طبقه و 500 اتاق است.هتل مدرن و خورشیدی کوروش کیش را آقای حسین ثابت که سرمایه‌گذار قدری در زمینه هتل‌داری در بخش خصوصی است و موسس هتل داریوش کیش هم میباشد ساخته است. هتل کوروش جزء مدرنترین هتل‌های ایران می‌باشد و اولین هتلی است که در خاورمیانه برای تامین انرژی از خورشید استفاده میکند که در واقع این موضوع برای حفظ محیط زیست بسیار سودمند می‌باشد و از آلوده شدن محیط زیست جلوگیری میکند و مانع از استفاده سوخت‌های فسیلی و گلخانه‌ای میشود که نکته‌ای قابل توجه و حسن این هتل محسوب می‌شود.

 پیشنهاد ایران دهکده به مسافران خود این است که این هتل 5 ستاره را حتما برای یکبار هم که شده در تور کیش خود انتخاب کنند چون امکانات تفریحی که برای این هتل در نظر گرفته شده است به قدری است که شما را چند روز بدون احتیاج به هیچ تفریح خارج از هتل میتوانید با ماندن در هتل 5 ستاره کوروش به قدری لذت ببرید و از امکانات این هتل در تور کیش استفاده کنید که لذت سفرتان را دو برابر کند. 

 برخی لینک های مرتبط به تور کیش:

 

برای مشاهده نرخ تور کیش اینجا کلیک کنید.

فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.