ایران دهکده
021 46 01 39 23

نوروزی هیجان انگیز در گرجستان

اگر قصد مسافرت با تور گرجستان در نوروز را دارید با همراه باشید. با توجه به اینکه قبل روی آوردن مردم گرجستان به مسیحیت، زرتشت دین مردم گرجستان بوده است، جشن نوروز از جشن‌های مهم گرجستان می‌باشد و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و عید نوروز در سراسر کشور گرجستان به عنوان عید ملی اعلام شد و روز اول فروردین هرسال در این کشور تعطیل رسمی می باشد. وجود آتشکده های بسیار در این سرزمین نیز نشان دهنده‌ی زرتشتی بودن مردم این سرزمین در گذشته می‌باشد.

تور گرجستان در نوروز مقصد بسیاری از ایرانیان می‌باشد سفر بدون ویزا به این کشور و نزدیک بودن آن به ایران باعث شده است که تور گرجستان مقصد بسیاری از ایرانی‌ها برای مسافرت نوروزی است البته در نوروز جشن های ویژه ای برای مسافران فراهم است و کنسرت‌های نوروزی بسیاری برگزار می‌شوند که می‌تواند سفری به یاد ماندنی را برای مسافران رقم بزند.

آب و هوای فوق العاده این کشور باعث جذب گردشگران نیز شده است،آب و هوای این کشور در نوروز نیز دلپذیر می‌باشد و وزش باد بهاری طروات تازه ای به روح آدمی می‌بخشد در کل کشور گرجستان مقصد مناسبی برای تور نورزی گرجستان می‌باشد ولی به شرط اینکه کمی زودتر برای خرید تور گرجستان اقدام نمایید چون به دلیل زیاد بودن مسافران در بازه‌ی زمانی نوروز هتل ها سریع  پر می‌شوند و ممکن است که نتوانید هتل‌های تفلیس مورد نظر خود را رزرو کنید.

 

برای مشاهده نرخ تور استانبول اینجا کلیک کنیدبرچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2018 IranDehkadeh. All right reserved.

آفر تعداد محدود امروز: تور تفلیس ویژه فردا 720 هزار تومان، تور کیش 465 هزار تومان،تور مشهد 199 هزارتومان

امروز 16 اسفند ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده