ایران دهکده
021 46 01 39 23

آک مرکز استانبول

آک مرکز استانبول در منطقه الیتر در بشیکتاش شهر استانبول واقع شده که این مرکز خرید در سال 1993 افتتاح شد و بعد از کپیتول و گالری آتاکوی سومین مرکز خرید مدرن و مجلل شهر استانبول به حساب می آید.این پاساژ دارای 4 طبقه و 246 فروشگاه و مساحتی  حدود 180000 متر مربع است.

تنوع کالا و قیمت سبب شده گردشگران این مرکز را برای خرید انتخاب کنند.طبق آمار گرفته شده جمعیتی حدود یک تا یک و نیم میلیون در ماه از این مرکز بازدید میکنند پس این مورد را دست ندهید.

آک مرکز شامل فروشگاه ها و مشاغلی از جمله:

 • ورزشی
 • کیف و کفش
 • لباس های مردانه و زنانه و بچگانه 
 • عطر و ادکلن 
 • کافه
 • رستوران 
 • زیورالات 
 • لوازم التحریر 
 • ارتوپدی 
 • بانک 
 • صرافی 
 • فروشگاه حیوانات خانگی

است.طبقه اول اک مرکز با هزینه ای حدود 20 میلیون یورو باز سازی شد و به فضایی زیبا و غیر قابل توصیف تبدیل شده است.

این مرکز خرید مجهز به 41 پله برقی، 2 آسانسور شیشه ای و 30 آسانسور معمولی است و همه ی اینها نشان دهنده وسعت خیرکننده اک مرکز است.و باعث سردرگمی در این مرکز میشود.ساعت کاری آک مرکز از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

اگر در تور استانبول تصمیم گرفتید به مراکز خرید استانبول بروید و از آک مرکز هم دیدن کنید باید ابتدا به متروی m2 بروید و در ایستگاه levent پیاده شوید و با 20 دقیقه پیاده روی به مقصد برسید.

آدرس آک مرکز استانبول: Kültür Mahallesi, Nispetiye Cd No:56, 34340 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

نظرات مسافران در مورد آک مرکز:

ثریا: باسلام خدمت دوستان.مرکزخرید آک مرکز استانبول خیلی بزرگ و باشکوهه!واقعا یه مرکز خرید شیک و لوکسه..

 احسان:سلام مرکز خرید آک استانبول خیلی خوبه..جنسای خوب و باکیفیتی داره.مجهز به آسانسور و پله برقی هستش.حدود 246 تا مغازه داره که هرکدوم از یکی دیگه بهتره.

امیرعلی: اگر رفتید شهر استانبول و قصد خرید داشتید حتما آک مرکز استانبول رو دیدن کنید.واقعا بی نظیره و جنسای خوبی داره.خیلی راحت چند ساعت از روزتونو میگیره ]ون خیلی متنوع هستش.

بایرام: از اینکه این مرکز خرید در تور استانبول انتخابم بود واقعا راضی هستم.رستوران و کافه های شیکی داره.از اونجا که خیلی راه رفتیم داخل مرکز خرید، حسابی گرسنه شده بودیم.برای همین رستوران داخل مرکز خرید آک مرکز رو انتخاب کردیم که واقعا غذاهای لذیذی داشت.

مهسا:سلام.آک مرکز استانبول یه مرکز خرید بزرگه که واقعا هم بازدیدکننده هاش زیادهستن.از زیورالات گرون قیمت و شیکش گرفته تا ادکلن و لوازم آرایشیه اورجینالش همگی عالی.هنوز ادکلنی که از این مرکزخریدم رو دارم و اونقدرموندگاریش خوبه که بااینکه چندبار لباسم رو شستم اما هنوز بوی ادکلن روی لباس مونده.

سارا: جالبه بدونین مرکزخرید آک استانبول توی منطقه ی بکیشتاش هستش.ازهرجایی که باشین شروع رفتنتون به این مرکز خرید از میدان تکسیم هستش.من از خریدم راضی بودم و باجرات میتونم پیشنهادش بدم که دوستان حتما دیدن کنن..

سبحان:من از آک مرکز استانبول برای همسرم لوازم آرایشی خریدم که واقعا اصل هستنو همسرم راضی هستش برای خودم هم لوازم ورزشی گرفتم که کیفیت خوبی داره.

بهرام آزاد: آک مرکز استانبول بهترین مرکز خرید عمرم هستش..کافه هاش خیلی شیک هستن.منو همسرم هربار که به استانبول سفرمیکنیم حتما از کافه آک مرکز استانبول استفاده میکنیم.طعم قهوه ها اصیل و نابن.

شیرین:آک مرکز استانبول سینما سه بعدیه خوبی داره که به خریدمون اضافه شده و هربار بخاطردخترم ازش دیدن میکنیم.من یه جفت کفش خریدم از این مرکز خرید که خیلی از کیفیت و جنسش راضی هستم.

سعید تابان:رستوران شیک و تمیزی داره! آک مرکز استانبول ،مرکز خرید بزرگی هستش برای همین 3-4 ساعت از وقت رو میگیره برای همین خواه ناخواه باید بری سمت رستوران و غذا سفارش بدی که واقعا طعم غذاها عااالین.

احمدی:تقریبا 6 ماه پیش با دوستان تصمیم گرفتیم یه تور استانبول داشته باشیم و از آک مرکز استانبول هم خرید کنیم.دوستام خیلی موافق به خرید کردن از مرکزخریدای استانبول نبودن،اما وقتی بردمشون آک مرکز استانبول،خیلی نظرشون عوض شد هم از تنوع جنسا راضی بودن و هم ازامکانات داخل مرکزخرید.

عزیزی:قیمتا خیلی بالاست..ایکاش یه کم ارزونتربودن.تا همه ی اقشاربتونن خریدشونو از آک مرکز انجام بدن.

شیدا:مگه میشه تور استانبول بری و از آک مرکز خرید نکنی؟این سومین بارم بود که ازآک مرکز استانبول خریدمیکنم.چون از کیفیت جنساشون و از امکانات مرکز خریدش راضی هستم.هربارلوازم آرایشیمو از این مرکزخریدمیخرم...

فرهاد:باسلام..آک مرکز استانبول نه فقط برای مسافراش،بلکه توی خوده استانبول هم بزرگترین ومعروفترین مرکز خریده استانبوله.که دسترسی بهش واقعا خوبه...منو خانوادم اصلا اذیت نشدیم!

امیر:قسمت اصلیه تورهای استانبول همین خرید کردنش هست..ازاون مهمتر انتخاب یه مرکز خرید عالی و متنوع هستش.مرکزخرید آک مرکز استانبول هم یه فروشگاهه شیک و مدرنه،هم امکانات خوبی داره و هم یه گردشی هم محسوب میشه.

سیامک:آک مرکز استانبول نگین شهراستانبوله! اما ایکاش ساعت کاریشون بیشتر بود!مثلا حداقل تاساعت 12!که تا 10شب هستنو بنظرم خیلی کمه.

صبا:بنظر من مرکز خرید آک خیلی خوبه!چه از لحاظ قیمت و کیفیت،چه ازلحاظ امکانات تفریحیش و رستورانو کافه هاش..عااالیه.بنظرم اگرمسافر تور استانبول هستین این مرکز خرید حق انتخابو داره..

آسیه:ما هتلمون اطراف همین مرکز خرید آک بود و واقعا فروشگاهای زیادی داره!دست خالی برنمیگردین.اینبار که رفتیم تصمیم گرفتم لوازم ارایشیم رو از آک مرکز بخرم.همین کارو کردم و از کیفیت و اصل بودن جنساشون راضی ام.

 مریم بهرام: سلام.جالبه که آک مرکز استانبول توی چند قدمیه منطقه تجاریه لونت و مسلک هستش.فقط ایرانی ها نیستن که جذب این مرکز خرید شدن! ازسرتاسر دنیا استانبول توریستای خودشو داره.طراحیه داخلش واقعا عااالیه و مثل اینکه جایزه هم گرفته بخاطر طراحیه بی نظیرش.

ارجمندی:واقعیتش من وقتی وارد آک مرکزاستانبول شدم فقط تا چنددقیقه ماتم برده بود بخاطر دیزاین داخل فروشگاه.بعد از اینکه از حالت مات بودن اومدم بیرون داشتم به این فکرمیکردم که از کجاشروع کنیم برای دیدن و خریدکردن واقعا عالی بود.

فاطمه:باسلام..اولین معیار یه مرکزخریدخوب اینه که حداقل چندنوع برند معروف و بین المللی رو داشته باشه...که آک مرکز استانبول این معیارو داشت و برندای معروف دنیا،مثل:کالوین کوین،ماسیموداتی،دیزل و...داشت.

 مهتاب بهرامی:من 3ماه پیش با مادرم توراستانبول داشتیم و آک مرکزاستانبول ازاولین هدفای ما برای سفر به استاانبول بود...چون هم میشه توش انواع لباسای مردونه  و بچگونه و زنونه رو پیداکرد و دستمون باز بود برای انتخاب..هم اینکه کافه های بی نظیری داره.

فهیمه:من و همسرم برای ماه عسل تور استانبول رو انتخاب کردیم که صددرصد خرید کردن از اولویتامون بود.برای همین راجع به بهترین مرکز خرید استانبول خیلی تو اینترنت گشتم که در آخر آک مرکز استانبول توجهمو به خودش جلب کرد! انواع و اقسام وسایل برقی و لوازم بهداشتی و انواع سوغاتی های اصیل و ناب رو میشد توش پیدا کرد.من هم این مرکز خرید رو بهتون پیشنهاد میدم.

 ارسلان:باسلام.واقعیتش من اصلا قصد خرید از استانبول رو نداشتم.اما شنیده بودم خیلی جایه جالبیه و سینما و رستورانم داره.برای همین خریدی نکردیم اما از بازدید کردن این مرکز خرید لذت بردم.

دیگر مراکز خرید استانبول:

برای مشاهده نرخ تور استانبول اینجا کلیک کنید

فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.