ایران دهکده
021 46 01 39 23

مکانی خارق العاده در گرجستان که تا نبینید باورتان نمیشود!

چیزی که قرار است به شما بگوییم این است که در گرجستان مکانی واقعا جادویی در جایی خیلی دورتر از این دنیای نفس گیر وجود دارد تقریباً در اطراف شهر چاتانوگا که تا زمانی که با چشم های خودتان نبینید باور نمیکنید، بدون شک این مکان یکی از بهترین و در عین حال مجذوب کننده ترین جاذبه های گردشگری است که کشور گرجستان از خودش به نمایش گذاشته است. پس بیایید نگاهی به این جاذبه گردشگری گرجستان بیندازیم و بفهمیم که چرا باید آبشار لولا را به سرعت در لیست اکتشافات خود قرار دهید.و در تور گرجستان به آن سر بزنید.

جاذبه های گردشگری گرجستان

دریاچه لولا گرجستان

کمی خارج از مرکز شهر چاتانوگا، میتوانید یکی از دیدنی ترین مکان های گرجستان یعنی دریاچه لولا را پیدا کنید.دریاچه لولا مکانی جادویی است که در نقطه ای بکر در نزدیکی کوهستان lookout گرجستان واقع شده است و ترکیب کامل و بی نظیری از طبیعت خالص و زیبا را به وجود آورده است.

دریاچه لولا گرجستان

کمی قبل تر گفتیم که در این منطقه یک آبشار هم وجود دارد؟ دریاچه و آبشار لولا محافظت شده هستند و توسط  سرزمین دریاچه لولا که در سال 1994 تاسیس شد،حفظ میشود و این بدین معناست که زیبایی های طبیعی و منابع غنی موجود در این منطقه به طور کامل حفاظت میگردد.

آبشار لولا گرجستان

آبشار لولا گرجستان

جاذبه های گردشگری گرجستان

جاذبه های گردشگری گرجستان

برای مشاهده نرخ تور گرجستان با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

مشاهده سنگ outcroppings در هر مسیری واقعا با شکوه است...این سنگ جلوی جریان نهر را میگیرد و آن را به یک دریاچه کوچک و فیروزه ای زیبا در پایین خود هدایت میکند.

دریاچه و آبشار لولا گرجستان

آبشار لولا گرحستان

آبشار لولا گرجستان 

جاذبه های گرجستان

دریاچه لولا گرجستان

با قدم زدن در یک مسیر چند مایلی که در نهایت شما را به یک جنگل میرساند، میتوانید به طور کامل آرامش و سکوت بی همتایی را که دریاچه لولا در اختیارتان میگذارد حس کنید.مطمئن یاشید که اگر یک روز از زندگی خود را با پیاده روی، پیک نیک با برخی از دوستان و یا فقط نشستن و لذت بردن از منظره دریاچه و آبشار لولا سپری کنید، این مکان هرچیزی که بخواهید یا حتی بیشتر از آن را به شما خواهد داد.

بیشتر بخوانید: قیمت کامپوزیت دندان، بهترین متخصص ایمپلنت، لمینت دندان، سفید کردن دندان، دندانپزشکی

از سفر به گرجستان بیشتر بدانید:

 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.