ایران دهکده
021 46 01 39 23

مراکز خرید استانبول

ایران دهکده قصد دارد شما را با بهترین مراکز خرید استانبول از مراکز خریدلوکس گرفته تا سنتی و عمده آشنا کند تا شما بتوانید خرید بهتر و مقرون به صرفه‌تری را در استانبول با توجه به هدف و درخواستی که دارید انجام دهید.

در اینجا شما با لیستی از بهترین مراکز خرید استانبول،مراکز خرید لوکس استانبول،بازارهای ارزان استانبول و بازارهای سنتی استانبول آشنا خواهید شد.

1_استانبول مال  (Mall of istanbul)

استانبول مال جزء بزرگترین و لوکس ترین مراکز خرید استانبول می‌باشد.این مکان از بهترین و بزرگترین مراکز سرگرمی است که در یکی از مناطق توسعه یافته استانبول با ظاهری مجلل قرار گرفته است.این مرکز تجاری دارای 350 فروشگاه که شامل انواع برندهای مطرح ترکی و حتی بین‌المللی است و بسیار مورد استقبال مسافران تور استانبول قرار گرفته است.برای آشنایی بیشتر با این مرکز اینجا کلیک کنید. 

 مرکز خرید استانبول مال

2_ مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول (istinye park)

مرکز خرید ایستینیه پارک یکی از محبوب ترین  مراکز خرید استانبول می‌باشد که به دلیل محیط و فضای دلنشین، کیفیت مرغوب اجناس و تنوع کالاهایی که وجود دارد بسیار مورد توجه مسافران قرار گرفته است.این مرکز خرید دارای 4 طبقه می‌باشد که انواع برندهای بین‌المللی و حتی محلی ترکیه را شامل می‌شود.نمای این ساختمان سبک معماری ترکی را حفظ کرده است فقط مقداری مدرن‌تر شده‌است.برای آشنایی بیشتر با این مرکز اینجا کلیک کنید. 

 مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

3_مرکز خرید پالادیوم (palladium shopping center)

یکی دیگر از مراکز خرید استانبول که در گروه مراکز خرید لوکس و مدرن قرار میگیرد مرکز خرید پالادیوم می‌باشد.که از مدرن ترین سازه های شهر استانبول است و در منطقه ی آسیایی پالادیوم است که مساحتی حدود 40 هزار متر مربع دارد. معماری پالادیوم بسیار زیبا و چشم گیر است نمای این بنا به شکل کره ای شیشه ای است که در سال 2008 افتتاح شد.برای آشنایی بیشتر با این مرکز اینجا کلیک کنید. 

 مرکز خرید کانیون استانبول

4_مرکز خرید کانیون استانبول (kanyon shopping mall )

مرکز خرید لوکس کانیون هم جزء مراکز خرید استانبول که در رده مراکز لوکس و مدرن استانبول به حساب می آید قرار میگیرد.کانیون در سال 2002 شروع به ساخت و پس از 4 سال در 2006 افتتاح شد کانیون علاوه بر فروشگاه ها و برندهای مطرح بیشتر به دلیل معماری مدرن و جذابش مورد توجه قرار گرفته است.البته اکثر مراکز  خرید لوکس و مدرن که میگوییم بیشتر به دلیل نوع معماری است و بعد به دلیل برندها و فروشگاه‌هایی که در این مراکز فعالیت می‌کنند.برای آشنایی بیشتر با این مرکز اینجا کلیک کنید. 

مرکز خرید کانیون استانبول

5_مرکز خرید زورلو سنتر (Zorlu center)

یکی از معروف ترین و بزرگ ترین مراکز خرید استانبول و حتی لوکس ترین مرکز خرید زورلو سنتر است که در استانبول قرار دارد که بهترین و برترین برندهای جهانی در زمینه پوشاک، جواهرات، کیف و کفش و...در 194 مغازه در این مرکز خرید قرار دارد و نمایندگی اپل استور برای اولین در ترکیه در اینجا افتتاح شد.برای آشنایی بیشتر با این مرکز  خرید زورلو اینجا کلیک کنید. 

مرکز خرید زورلو سنتر

6_آک مرکز استانبول (ak merkez)

آک مرکز استانبول در منطقه الیتر در بشیکتاش شهر استانبول واقع شده که این مرکز خرید در سال 1993 افتتاح شد و بعد از کپیتول و گالری آتاکوی سومین مرکز خرید مدرن و مجلل شهر استانبول به حساب می آید.این پاساژ دارای 4 طبقه و 246 فروشگاه و مساحتی  حدود 180000 متر مربع است.برای آشنایی بیشتر با آک مرکز اینجا کلیک کنید.

مرکز خرید آک استانبول

نکات و مکان هایی که برای سفر به استانبول باید با آنها آشنا باشید....

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.