ایران دهکده
021 46 01 39 23

بهترین هتل های تفلیس از نظر مسافران

آفر محدود تور گرجستان امروز 10 دی ماه، فقط 1.490.000 هزارتومان تماس با همکاران: 02146013923

نظرات در مورد هتل آستوریا تفلیس

سام از امارت میگه: ساختمان هتل از نظر ظاهر خیلی خوب و بی نقصه اما داخل خوده هتل اتاق ها کوچک هست ولی در عین حال مرتب و منظم هستش.خوشبختانه انتخاب کانال های تلوزیونی خوب بوده و برنامه های خوبی پخش میشد و ما راضی بودیم.کارکنانی که خدمات صبحانه را می دادند خوب بودند اما کیفیت صبحانه خوب نبود و مثلا تخم مرغ ها و نان سرد بود در کل بد نبود.ما در اولین تور تفلیس خود هتل آستوریا را انتخاب کردیم در سفر بعدی هتل دیگری را امتحان می کینم.

 ماری از لندن میگه: ما از هتل آستوریا خیلی راضی بودیم.کارکنانش خیلی خوب و خوش برخورد بودند و ادم لذت می برد.اتاق ها تمیز و مرتب بودند.ما از استخرم هم خیلی راضی بودیم و نهایت استفاده رو بردیم حتما این هتل رو بهتون پیشنهاد می کنم.من و همراهانم راضی بودیم در سفر های بعدی که با تور تفلیس می آییم حتما باز به هتل آستوریا میایم به ما کی خیلی خوش گذشت.به نظرم جزء بهترین هتل‌های تفلیس بود.

احسان از هند میگه: ما از اقامت خود در این هتل راضی نبودیم کارکنان روز خوش برخورد بودند اما کارکنان شب خیلی بی توجهه و خسته بودند و کارهای مارو به زور انجام می دادند و از دیگر مشکل اتاق ها نبود زنگ بود که معضل بزرگی بود برای ما چون تعداد ما زیاد بود و یه خانواده 6 نفری بودیم و هر لحظه ممکن بود که کاری داشته باشیم ولی زنگ نبود.با توجه به اینکه ما در طبقه سوم بودیم ولی کارکنان خدمات اونجا به ما گرفتن که ما فقط 2تا از بارهای شمارو حمل می کنیم و بقیه وسایل رو ما خودمون حمل کردیم و اونجا فقط ی بالابر وجود داشت که سرعتشم خیلی کند بود و چند دقیقه ای طول می کشید.و از مشکلات دیگ ما سیستم تهویه هوا بود اتاق ما بسیار گرم بود با وجود اینکه چندبار از تکنسین های هتل درخواست کردیم اما اونا نتونستن مشکل مارو برطرف کنن.من راضی نبودم و در تور تفلیس بعدی خود حتما هتل دیگه ای رو انتخاب می کنم.

نظرات در مورد هتل 4 ستاره مرکور تفلیس

آنادریا از سویترلند: به هتل مرکور خوش آمدید، موقعیت مکانی فوق العاده، اتاق های تمیز، دیگه چیز دیگه ای هم احتیاج دارین؟ من از اقامت در این هتل لذت بردم و از ویژگی های این هتل وجود مکانی در طبقه بالا برای رقص و حتی ریلکس کردن بود. برای گرفتن تاکسی می‌توانید از پذیرش هتل کمک بخوایید بجای استفاده از شرکت های مخصوص تاکسی. در کل هتل خوبی بود برای تور گرجستان بعدی باز هم امتحانش می‌کنم.

سپیدار از باکو: این هتل با موقعیت مکانی عالی واقع در مرکز شهر با فاصله‌ی 500متری از ایستگاه متروAVLABARI  قرار دارد که برای کسانی که میخوان تور ارزان گرجستان  را تجربه کنند و از مترو استفاده کنند.هتل خیلی خوبی هست و در اطراف هتل کلی رستوران های گرجی قرار دارد که غذاهای محلی گرجی را میتونید امتحان کنید.در هر هتل بلاخره اشتباهتی وجود دارد ولی برخورد پرسنل بسیار دوستانه و صمیمی است راضی بودم در تور گرجستان باز هم به این هتل میام.

ورچوکا از روسیه: هتل مرکور واقعا راحته در مرکز شهر است مناظر خوبی داره و هتل امکانات خوبی داره و رستورانش غذاهاش خیلی خوبه ولی خب پیشنهاد می کنم از رستوران هایی که در اطراف هتل است استفاده کنید چون غذاهای گرجی خوشمزه ایی داره. پذیرش هتل مسلط به انگلیسی هست و زبان روسی ضعیف بود. اتاق کنفرانس هم خوب بود.پیشنهاد می‌کنم در تور گرجستان خود حتما پیاده‌روی در اطراف هتل را فراموش نکنید از مناظر استفاده کنید.

ولز از انگلیس:ما 3 شب در این هتل مرکور  اقامت داشتیم و واقعا لذت بردیم موقعیت مکانی عالی درسترسی آسان به جاهای دیدنی تفلیس،رستوران های تفلیس داشت. محل اقامت خیلی عالی بود و تمیز بود.با یک پیاده روی کوتاه به کافه ها و رستوران های شهر میرسیم. در کل ما در تور گرجستان خود یک اقامت به یاد ماندنی داشتیم.

نظرات در مورد هتل 4 ستاره کرون پالاس

بابی از جورجیا: اتاق بسیار عالی و تمیز و امکانات بسیار خوب بود.از مدتی که در هتل اقامت داشتیم رضایت داشتم برخورد پرسنل بسیار خوب وصمیمانه بود و فاصله هتل تا جاهای دیدنی گرجستان  مناسب است. صبحانه خیلی خوب بود و از آن لذت بردیم.برای تور گرجستان بعدی هتل مناسبی است.

سارا از تهران: هتل خدمات خوبی دارد و هر وقت از آنها چیزی خواستم با لبخند جواب من را دادند و برخورد مناسبی داشتند ولی انگلیسی آنها ضعیف بود. هتل در بزرگراه واقع شده است پس در نتیجه اتاق ها دید مناسبی ندارند و اگر در طبقات پایین اقامت داشته باشین باید منظره بزرگراه را مشاهده کنید که البته چون خیلی شلوغ نیست سرو صدای آزار دهنده ای ندارد. برای گرفتن تاکسی من یکم مشکل داشتم. صبحانه خیلی با کیفیت نبود نان، تازه نبود و تنوع در صبحانه وجود نداشت.به طور کلی هتل خوبی بود البته با توجه به هتل‌های دیگر تفلیس و احتمالا در تور گرجستان بعدی دوستانم را به اینجا دعوت کنم.

صابر از بلگراد: جو هتل بسیار آرام و دلنشین کارکنان آموزش دیده با برخوردی گرم و صمیمی، کارکنان پذیرش مسلط به زبان انگلیسی ولی بقیه‌ی کارکنان خیلی مسلط نیستند. تهویه اتاق ها مناسب بود، ازغذا خیلی راضی نبودم به نظرم می‌تونست کیفیت بهتری داشته باشه و من در مدت اقامت برای صرف غذا از رستوران های شهر استفاده کردم. باید صادقانه بگم که هتل در حد 3 ستاره بود در تور گرجستان بعدی که سفری کاری خواهم داشت به این کشور شاید هتل دیگری را انتخاب کردم.

ساگار ازهلند:اول از همه باید بگم که کشور تفلیس،کشور بسیار زیبایی هست و برای اقامت در زمستان بسیار مناسب است من 5 روز در این کشور اقامت داشتم و لذت بردم.از کارکنان و پرسنل هتل خیلی راضی بودم برخورد مناسبی داشتن ودر کارها به من  کمک کردن ولی صبحانه هتل خوب نبود باید گزینه‌های بیشتر برای صبحانه وجود داشته باشه. در کل من که راضی بودم و این سفر جز خاطرات خوب من از تور تفلیس شد.

 

نظرات در مورد هتل 3 ستاره آستریون پالاس

شنازا از دبی: ما از طرف شرکت به این هتل رفته بودیم و انتخاب دیگه ‌ای نداشتیم. هتل امکاناتی برای سالمندان و افراد سالخورده ندارد و این افراد خیلی اذیت می‌شوند.صبحانه خیلی تکراری بود و متنوع نبود. برخورد پرسنل خوب بود ولی میتونست خیلی حرفه‌ای تر و دوستانه تر باشه. تور گرجستان ما از طرف محل کار بود ولی ما از جاهای دیدنی تفلیس دیدن کردیم و ااوقات خوشی رو گذروندیم و رستوران‌های مختلف رو امتحان کردیم در طول تور گرجستان سعی کردیم اوقات خوشی رو بگذرونیم.

 

عباس از ایران:من مدت 4 شب با تور گرجستان در این هتل اقامت داشتم و تجربیات خودم را صادقانه به شما در میان می‌گذارم.محل هتل شرق تفلیس می‌باشد، با اینکه تفلیس شهر بزرگی نیست ولی به مرکز شهر نزدیک نیست.صبحانه بسیار ساده است و هر روز همان تکرار می‌شود و هیچ تنوعی در آن نبود.در مورد اتاق ها هم تمیز بود ولی چیزی نداشت اتاق ها ال سی دی  نداشت و آشپزخانه‌ی خوبی نداشت.کارکنان رفتار خیلی صمیمانه ای نداشتند و مسلط به زبان انگلیسی نبودند فقط در حد چند کلمه مسلط بودند.3 طبقه زیر زمین هتل 3 ستاره بود و طبقات بالایی 4 ستاره بودند.در تور گرجستان که ممکنه سال آینده بیام سعی می‌کنم هتل بهتر و با کیفیت تری رو انتخاب کنم.

 

نظرات در مورد هتل 3 ستاره گاردن

نازان از ترکیه: 

اکتشافات عجیب‌ وغریب

بورگس از اسپانیا میگه: شهرهای قدیمی تأثیرات زیادی از فرهنگ متفاوت همسایه­ هاشون برهم دارند. آسون میشه دست به اکتشاف گوشه و کنار زد؛ مغازه‌های کوچک، مراکز خرید گرجستان، خیابان‌های رنگارنگ، رستوران‌های عالی، معمولاً تنها مشکل تابستان‌هاست که خیلی شلوغ میشه.

چیزهای جدید در گوشه و کنار شهر

سوزان میگه: ما سوار ماشین برقی شدیم و به سمت قلعه‌ی مرتفع ناریکالا رفتیم. و از این شهر قدیمی شگفت‌زده شدیم.بهترین تجربه‌ی من در تور گرجستان همین شهر قدیمی بود. خیابان‌های مارپیچ؛ درهای منحصربه‌فرد؛ باغ‌ها؛ معماری و کلیساها به شگفت‌زدگی ما اضافه کرد.دیدن این شهر را در تور گرجستان به شما پیشنهاد میکنم.

 

 

نمای زیبایی از شهر

بورگس از اسپانیا نوشته: اگر شما بتوانید نیم ساعت در صف منتظر باشید؛ میتونه براتون دل‌چسب باشِ که بشه شهر رو از بالا تماشا و اکتشاف کنید. مجسمه‌ی مادر رو ببینید و همچنین قلعه‌ی ناریکالا یا پیاده‌روی در باغ گیاه‌شناسی رو بهتون توصیه می‌کنم.جاذبه‌های گردشگری گرجستان رو از دست ندین.

هوای خوب و مناظر زیبا

راشادا میگه: بهترین رستوران‌های گرجستان قطعاً در تفلیسه با ویو های زیبا؛ هوای تازه، قرار گرفتن در جای مناسب و خوب، محیطی دوستانه برای دیدن جاذبه‌ها. عاشقش شدم.

دلپذیر

اچو در مورد رستوران شهر میگه: جایی عالی با طراحی دنج و راحت؛ محل استقرارش عالیه؛ ارزش دیدن دارِ. منوی جالب، درمجموع در مرکز تفلیسِ.رستوران های گرجستان را حتما امتحان کنید.

مناظر دیدنی و صداهای شنیدنی

 KCGPG میگه: پرسروصدا نیست؛ بستگی داره که چه چیزی میخوای بشنوی، اما مناظر؛ عالیه... ساختار معماریش متنوع و گوناگونِ یا خیلی عالیه یا سرهم‌بندی شده و نامناسبِ. اما هرگز متعجبت نمی‌کند. واقعاً بستگی داره چه چیزی رو بخوای ببینی.در این شهر همه چیز وجود دارد از تفریحات شبانه گرجستان،کافه‌های تفلیس و...

پیاده‌روی دلپذیر

پرینتسون از نیوجرسی میگه: پیاده‌روی در شهر قدیمی، بالای قلعه؛ از طریق باغ گیاه‌شناسی و حمام گوگرد یک بازدید خوب در تور گرجستان.

چیزی که باید ببینی

بوبکا میگه: شهر قدیمی تفلیس یکی از برجسته‌ترین مسافرت‌های من در پنج‌هفته‌ای که در آذربایجان بودم؛ بود.آنجا خیلی چیزهایی برای دیدن و خیلی کارها برای انجام دادن وجود داره. آنجا پر از جاذبه، رستوران‌ها و مراکز خرید گرجستان و فروشگاه‌ی هیجان انگیز و متنوع که در تفلیس وجود دارد همه و همه برای من جذاب بود. آنجا رنگارنگ، زیبا و غافلگیر کننده است. چیزی که باید در تور گرجستان ببینی.

درباره‌ی رستوران‌های تفلیس

رستوران پرطرفدار samikitno

غذای خیلی خوب و مناسب در شهر قدیمی تفلیس

سلوبرون از ملبورن استرالیا میگه: این رستوران بسیار شلوغه، اما سرویس‌دهی خیلی خوبی داره. من طبقه‌ی پایین نشسته بودم چون طبقه‌ی بالا کاملاً پر بود. بزرگ‌ترین ایراد رستوران دود سیگار بود (کشیدن سیگار در این رستوران آزاده). من ترجیح می‌دادم بیرون باشم، اما این مشکل در سراسر گرجستان وجود داره برای خارجی‌هایی که نمیتونن دود رو تحمل کنن. جدا از این مورد، غذا بسیار خوب بود. من یک بشقاب سبزیجات از لوبیای پخته شده در یک‌کاسه‌ی سفالی داشتم که به همراه مقداری ترشی و سبزی بود. طعم لوبیا بسیار خوب و آبجو بسیار عالی بود. من می‌خواستم دامپلینگ سفارش بدم که متوجه شدم باید پنجاه دقیقه منتظر بمونم، پس ترجیح دادم انتخاب دیگه­ای داشته باشم. قیمت غذا نسبت به کیفیت آن هم عالی بود. من بهتون این رستوران رو توصیه می‌کنم.حتما در تور گرجستان خود رستوران‌های گرجستان را در اولویتتون قرار بدید.

 

این رستوران در قلب شهر واقع شده و قیمت‌ها بسیار معقول و بجاست

علی میگه: ما در تاریخ هفتم اکتبر برای شام آنجا بودیم. بعد از مدتی انتظار برای غذاهای سفارش داده شده، با غذاهای بسیار خوب و خوشمزه‌ای روبرو شدیم. سفارش ما گوشت خوک با سیب‌زمینی و همچنین یک کیک گوشت عالی و یک لیوان شراب سفید گرجی بزرگ بود. فضای رستوران جالب و خوبه، فقط خیلی شلوغه. کشور گرجستان ‌رستوران‌های زیادی داره که میتونید لیست رستوران ‌ها و کافه‌ها رو در سایت مشاهده کنید.

عاشقشم

ونیکو میگه: اینجا همون رستورانیه که من همیشه با دوستام و گردشگران میام. من از بودن در این رستوران لذت میبرمو غذا می‌خورم. غذاها بسیار خوشمزه اس و به‌خوبی درست‌شده.حتی در هتل های گرجستان هم میشه اوقات خوشی رو گذروند.

پرسنل خوب

تورانو میگه: پیشخدمت‌ها بسیار خوش‌رفتار و بانشاط اند و به‌خوبی انگلیسی صحبت می‌کنند. به‌جز صدای بلند موسیقی در داخل رستوران و کافه، همه‌چیز عالیه و خوشمزه.

درباره کافه palermo

رفتن به این کافه شدیداً توصیه میشه

سونیا میگه: ما دو بار به این کافه رفتیم و لحظات بی‌نظیری داشتیم. به لطف جو خانوادگی مساعدی که توسط صاحب کافه و کارکنانش ایجادشده، شما واقعاً احساس می‌کنید که در خانه‌اید. چیزی که واقعاً به نظر من قابل تشکر و قدردانیه اینه که شما میتونید برای روز بعد غذا تون رو رزرو کنین و همچنین شما میتونید اولویت خودتون رو برای ظروف غذا تون، بر اساس چیزی که تمایل دارید انتخاب کنید. غذا واقعاً خوشمزه بود. امتحانش کنید، پشیمون نمیشید!در تور گرجستان خودتون حتما این رستوران را امتحان کنید.

مانه آ میگه: متشکرم از کارکنان فوق‌العاده و غذای عالیشون. من به شدت این کافه رو توصیه می‌کنم. اینجا بهترین غذایی که من در تفلیس خوردم رو داشت. اینجا شما میتونید بهترین شراب رو پیدا کنید. در ضمن صاحب رستوران خانمی قابل ستایش هستند که ارمنی اند و در مورد سفارشات شما بیشترین دقت رو به خرج میدن.

درباره رستوران Racha Dukhan

طعم عالی غذا با قیمتی مناسب

سجاد از ایران گفته: کارکنان رستوران زیاد صحبت نمیکنن و به‌هیچ‌عنوان لبخند نمی‌زنند!!! اما آن‌ها دقیقاً می‌دوند چطور غذا رو مورد پسند مشتری طبخ کنند. طعم غذا واقعاً عالی بود.Khinkali  یکی از بهترین غذاهای شهر بود. در این چهار روز اقامتمان در شهر، ما دو بار برای خوردن Khinkali  به آنجا رفتیم. همچنین استیکش بسیار خوشمزه بود و قیمت‌ها به طرز شوکه کننده‌ای پایین بود!

شگفت‌انگیز بود

مایسا میگه: بار اولی که وارد این محل میشید، انتظار چیز خوبی رو نخواهید داشت؛ چند پله به سمت پایین، بدون پنجره، بدون هیچ نشانه و علامتی، حتی بدون تهویه‌ای خوب؛ اما بعد از سفارش غذا، قیمت پایین و کیفیت خوب و طعم عالی آن نظرتون تغییر میکنه. اگر اینجا رو یک‌بار امتحان کنید، دوست دارید هرروز به اینجا برید. تمام کارکنان رستوران زنانی هستند که در یک رستوران تاریخی زندگی می‌کنند. غذای موردعلاقه‌ی من afkhazura  بود و کباب و جوجه کبابش بسیار خوشمزه بود. از دستش ندید …!

طعم واقعیه تفلیس

وارسا از لهستان میگه: رستوران‌های بسیاری در شهر وجود دارد، اما این یکی استثناییه. البته این مکان محلیه که توسط مردم بومی توصیه میشه و بسیار دوست داشتنیه و البته به طرز شگفت‌آوری ارزانه. به همراه دود سیگار البته! اما اتاق غیر سیگاری‌ها هم وجود داره. فقط غذاهای  گرجستانی در منوی غذا به زبان انگلیسی وجود نداره.  بهترین غذا در طی دو هفته اقامت من برای این رستوران بود. برای مسافرانی که غذاهای محلی را قسمتی از ماجراجویی سفر در نظر می‌گیرند عالیه. ولی اگر می‌خواهید غذا بخورید همانطوریکه در خانه یا محیط‌های استریل، روشن، تهویه دارو دنج در پاریس، روم، لندن یا ورشو می‌خورید؛ به این رستوران نرید!

 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.