ایران دهکده
021 46 01 39 23

لذت بالن سواری بر فراز تفلیس گرجستان

امروزه با پیشرفت علم و فناوری  دیگر آرزوی پرواز دور از دسترس و باور نیست و حتی راه های زیادی دارد و با استفاده از هواپیما، بالن، کایت و دیگر وسایل پرواز ممکن شده است. یکی دیگر از تفریحات جالب و دوست داشتنی و البته کمی گران قیمت بالن سواری است که هر کسی حداقل آرزوی یک بار سواری و پرواز با آن را دارد. اگر همه ی شهر تفلیس را هم بگردید باز هم تماشای آن از زاویه ی بالا و از فراز آسمان لذت دیگری دارد. شما در پرواز با بالن هیچوقت دو پرواز مشابه نخواهید داشت و همه چیز به جهت باد بستگی دارد. البته همانطور که می دانید بالن سواری همیشه در حاشیه شهرها و به دور از شلوغی انجام می شود. لذت پرواز با بالن با تمام پروازهای دیگری که داشتید کاملا متفاوت است. بعد از سوار شدن و جدا شدن از زمین آرام آرام به سمت آسمان می روید و به ابرها نزدیک می شوید. حالا می توانید در ارتفاع از مناظر زیر پای خود لذت ببرید و آرام پرواز کنید و ابرها را لمس کنید. این بالن ها ظرفیت ۲ الی ۲۴ نفر را دارند پس این امکان را دارید که با دوستان و خانواده ی خود این تجربه ی حیرت انگیز را در خاطراتتان ثبت کنید.

بالن سواری تفلیس

بالن سواری تفلیس

گردشگران تور گرجستان میتوانند به دو صورت در تفلیس بالن سواری کنند: VIP  و معمولی. در پکیج وی آی پی فرد از هتل تا پایان بالن سواری همه ی مسئولیتش با لیدر تور است، همچنین در این پکیج خوراکی و نوشیدنی هم وجود دارد و به بالن سوار مدال و دیپلم افتخار هم اهدا می شود و از همه ی لحظات سفرش عکاسی می گردد، اما در پکیج معمولی فرد فقط سوار بالن شده و به آسمان می رود و شامل هیچ خدمات دیگری هم نمی گردد اما در هر دو صورت سوار شدن بر بالن از بهترین تفریحات موجود در تفلیس می باشد.هزینه بالن سواری مبتنی بر تعداد سرنشین است به طور مثال:

  • بالن ۴ الی ۵ سرنشین: برای هر نفر ۱۹۰ یورو (حدود ۶۵۰ هزار تومان)
  • بالن با ۶ سرنشین: برای هر نفر ۱۶۵ یورو (حدود ۵۶۰ هزار تومان)

برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر به سایت http://www.skytravel.ge/  مراجعه نمائید. 

 

بالن سواری تفلیس

 

برای مشاهده نرخ تور تفلیس گرجستان با هتل ها و خدمات مختلف اینجا کلیک کنید

 

لینک های بیشتر درباره ی سفر به گرجستان
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2018 IranDehkadeh. All right reserved.

آفر تعداد محدود امروز: تور تفلیس ویژه فردا 720 هزار تومان، تور کیش 465 هزار تومان،تور مشهد 199 هزارتومان

امروز 16 اسفند ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده