ایران دهکده
021 46 01 39 23

ایران کوچک در بوستان مینیاتوری مشهد

پارک مینیاتوری مشهد به عنوان اولین بوستان مینیاتور شرق کشور در منطقه ۱۲ شهر مشهد به مساحت ۸ هکتار با هزینه‌ای بالغ بر ۲۸ میلیارد تومان اعتبار افتتاح گردید و به لیست پربازدیدترین جاذبه های گردشگری مشهد اضافه شد که از گوشه و کنار کشورمان ۵۸ نماد فرهنگی، مذهبی،آثار های باستانی  و نقاط دیدنی شهرهای مختلف ایران به صورت مینیاتور شده در مقیاس کوچک به نمایش عموم  درآورده است. از جمله ی این نماد ها تحت جمشید، آرامگاه فردوسی، پل خواجو، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد، آرامگاه عطار نیشابوری، راه‌آهن مشهد، روستای کندوان، باغ شاهزاده ماهان کرمان، سد کارون و... اشاره کرد.

پارک مینیاتوری مشهد

پارک مینیاتوری مشهد

پارک مینیاتوری مشهد

پارک مینیاتوری مشهد

در بوستان مینیاتوری مشهد امکانات رفاهی برای شهروندان و گردشگران عزیز تور مشهد نیز در نظر گرفته شده و از جمله این امکانات می توان تراس تماشا برای برگزاری مراسم ها و نمایش ها، زمین بازی کودکان با طراحی بازی‌های بومی و محلی، مسیر تردد قطار، دریاچه به وسعت ۲۰۹۵ متر و رودخانه ای به طول ۲۱۶ متر، ۱۲ عدد سرویس بهداشتی،  ۴۳ هزار مترمربع فضای سبز، پیست مسابقه برای ماشین های کنترلی (ماشین های RC) به شکل نقشه ایران، مسیر پیاده روی به طول ۱۲۶۴ متر، احداث زمین بازی برای بازی های محلی و اصیل ایران به متراژ ۴۰۸ متر مربع و در حدود ۹۶ متر رمپ تماشا احداث شده است و البته بعضی از این امکانات نیز در دست ساخت می‌باشد.

پارک مینیاتوری مشهد

پارک مینیاتوری مشهد

پارک مینیاتوری مشهد 

اطلاعات بوستان مینیاتوری مشهد

  • آدرس بوستان مینیاتوری مشهد: بزرگراه میثاق، بلوار الهیه، بلوار سجادیه، سجادیه ۲۶

 

 مشاهده آدرس و موقعیت بوستان مینیاتوری مشهد به روی نقشه گوگل

 

 

برای مشاهده نرخ تور مشهد با هتل ها، امکانات و خدمات مختلف اینجا کلیک کنید

 

لینک های مفیدتر درباره ی سفر به مشهد


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.