ایران دهکده
021 46 01 39 23

پلاژ آقایان در جزیره کیش

 500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

لذت شنا در سواحل جزیره کیش به دلیل ساحل ماسه ای  نقره فام، مرجان های زیبا و شن های نرم با دمای مطبوع آن در اکثر فواصل سال و همچنین آب شفاف و نیلگون که اکثر اوقات ابزیان تا کناره ی ساحل پیشروی می کنند و کف دریا که تا چندین متر از ساحل قابل رویت است و همچنین عمق آن که به تدریج افزایش می یابد، خاطره انگیز و بیادماندنی می باشد و یکی از محبوب ترین تفریحات کیش بشمار میرود. هرچند آقایان محدودیتی برای مکان شنا ندارند ولی توصیه می شود برای بهره بردن از امکانات و آسایش بیشتر از پلاژ مخصوص آقایان استفاده شود.

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان در ساحل شرقی جزیره کیش قرار گرفته و مساحتی برابر با ۱۰۰۰۰ مترمربع دارد، کاملاً شنی و عاری از سنگ است و آسایش مطلوبی فراهم میکند. این مجموعه دارای امکانات ویژه ای از جمله  آموزش شنای گروهی و انفرادی، استند غریق نجات، اتاق ماساژ،، رختکن و دوش های آب شیرین، تجهیزات کمک های اولیه و بوفه می باشد. همچنین این مجموعه دارای سه زمین استاندارد بین‌المللی والیبال ساحلی، زمین هندبال ساحلی و یک زمین فوتبال ساحلی است که قابل کرایه توسط علاقه‌مندان است  همچنین جت اسکی، اسکی روی آب، پاراشوت، قایق های بادبانی و غواصیکه توانسته گردشگران تور کیش را به خود جذب نماید. علاوه برآن وجود ناجیان غریق نیز، ایمنی و رضایت خاطر استفاده کنندگان را فراهم آورده است. نورپردازی مناسب پلاژ هم باعث شده تا شنا کردن در شب نیز امکان پذیر و ایمن باشد. که مجموع همه اینها فضای به یاد ماندنی را برای بازدید کنندگان جزیره کیش فراهم کرده است.

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان کیش

نکات حائز اهمیت در پلاژآقایان

  • احترام به یکدیگر و رعایت موازین اخلاقی از مهم ترین نکات برای آرامش و آسایش هرچه بیشتر خودتان است
  • پس از شنا در دریا با دوش آب شیرین موجود در پلاژ حمام کنید زیرا بسیاری از باکتری و میکروب های موجود در آب فقط از این طریق دفع می شوند.

 

برای مشاهده نرخ تور کیش با هتل ها و خدمات مختلف اینجا کلیک کنید

 

لینک های بیشتر


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2022 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.